• Jak umeblować salon

  Meble modułowe są świetnym pomysłem na wygodne i atrakcyjne urządzenie salonu. Kilka elementów można dowolnie zestawiać i rozstawiać, a za pomocą niewielkich zmian uzyskuje się kompletnie inne wnętrze. Poszczególne moduły mają oczywiście różne rozmiary i kształty, a ich dobór zależy tylko od naszej wizji przyszłego salonu.

  Salon jest nie tylko miejscem odpoczynku, ale również pracy, jadania posiłków czy przyjmowania gości. Pokój dzienny jest wizytówką naszego mieszkania, powinien więc być urządzony z pomysłem i wyczuciem, nie tracąc przy tym nic ze swojej funkcjonalności. Salon urządzamy w ulubionym stylu, tak aby jak najtrafniej oddawał naszą osobowość i charakter.

 • Urządzenie kuchni

  Czy kuchnia połączona z salonem rzeczywiście jest tak wygodnym i atrakcyjnym rozwiązaniem? Owszem, ale tylko wtedy, gdy cała strefa dzienna będzie pomysłowo zaprojektowana. Otwarcie kuchni na salon gwarantuje łatwiejszą komunikację między tymi pomieszczeniami, w dodatku cała rodzina może spędzać ze sobą więcej czasu razem, bez odgradzania się ścianami. Zobacz najlepsze propozycje na urządzenie kuchni!

   
   
 • Pokój dla nastolatki

  Nastolatki zwykle mają zupełnie inną niż rodzice wizję co do tego, jak powinien wyglądać ich własny pokój. Sztuką więc będzie znalezienie takiego kompromisu, który uwzględni potrzeby młodzieży i jednocześnie zapewni oczekiwania rodziców.

  Młodość równa się buntowniczość, nic dziwnego zatem, że ulubione kolory nastolatków to soczyste i energetyczne czerwienie, pomarańcze i czerń. W pokoju młodego hiphopowca tych barw po prostu nie może zabraknąć, a najlepiej jeśli będą się one powtarzały w formie geometrycznych wzorów na ścianach, podłodze i obiciu mebli.